„Jesteśmy tym, co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem.”

Arystoteles

maj 15, 2015

Bycie potrzebnym daje człowiekowi sens życia :)


W moim wypracowaniu opiszę osobę pracowitą jak pszczoła [...]

Napisał: efros

 "Jest człowiekiem pracowitym jak pszczoła, a jego praca służy innym". Opisz taką osobę, opowiedz o jej działaniach i wyjaśnij, dlaczego zasługuje na szacunek. Twoje wypracowanie powinno zająć co najmniej połowę wyznaczonego miejsca.

W moim wypracowaniu opiszę osobę pracowitą jak pszczoła.

Taką osobą jest moja mama, która prowadzi swoją firmę i ma czas dla mnie, taty i mojego brata.  Szefowa firmy dba o to aby przeciębiorstwo rozwijało się i odnosiła jak największe sukcesy. Oprócz tego, że mama jest właścicielem firmy to ma czas na odpoczynek i zajęcie się domem. Mama gotuje pyszne obiady tak jak pszczoły miód. W sprzątaniu pomagamy jej. Kiedy tata zabiera nas po to aby pograć w piłkę, żeby mama miała ciszę i spokój wtedy mama mówi, że pojedzie z nami. W wolnym czasie mama czyta książki i zajmuje się nami. Kiedy właścicielka firmy musi oddać jakiś dokument zawsze oddaje go w terminie. Mama jest spokojna i podejmuje rozważne decyzje. Zastanawia się kilka razy zanim podejmie właściwą decyzję.

Moja mama zasługuje na szacunek innych, ponieważ jest pracowita, sumienna, spokojna, rozważna i ma czas na wszystko. Cieszę się, że mam taką mamę i mam nadzieję, że jej nie stracę. Bo kiedy pszczoły są spokojne to wtedy robią dobry miód.

 

KONTAKT

EFROS
Monika Goc
ul. Drukarska 11/13
30-348 Kraków,
tel. 608 605 140
tel. 503 682 672
mgoc@efros.pl biuro@efros.pl

Strona wykonana przez: PageView