Przywództwo

„Jeśli Twoja aktywność inspiruje innych do tego
aby więcej marzyli, więcej się uczyli, więcej działali
i stawali się kimś więcej – jesteś liderem”.

John Quincy Adams

W ramach tych warsztatów uczestnik uzyskuje wiedzę, narzędzia i praktyczne umiejętności wspierające go w pełnieniu funkcji inspirującego i efektywnego przywódcy. Na każdym etapie warsztatów, uczestnik ma możliwość praktycznego zastosowania nabytej wiedzy, przez co kończy zajęcia z wachlarzem gotowych do użycia narzędzi liderskich. W efekcie, uczestnik zyskuje kompetencje, dzięki którym on i jego zespół, sprawnie będą realizować założone cele w twórczym, zmotywowanym, wspierającym się środowisku profesjonalistów.

Szkolenie oparte na wynikach prac K. Blancharda, M. Ericksona, K. Rogersa i R. Cialdiniego

Treści szkolenia:

9

Misja, wizja, strategia – Po co? Co? Jak? Określisz kim jesteś jako przywódca i dokąd zmierzasz

9

Dowiesz się i nauczysz jakie znaczenie perswazyjne ma relacja z ludźmi  i jak ją budować w oparciu o główny filar oddziaływania – zaufanie.

9

Dowiesz się i będziesz eksperymentować jak wykorzystać zasady wpływu w praktyce.

9

Zobaczysz ile jest działań manipulacyjnych, sprawdzisz w jakim stopniu sam podlegasz manipulacji oraz jak można się przed nią bronić.

9

Nauczysz się jak zarządzać pracownikiem o zróżnicowanym doświadczeniu zawodowym i w jaki sposób skutecznie delegować zdania.

9

Doświadczysz i nauczysz się jak budować zespół i w jaki sposób eliminować dysfunkcje zespołowe.

Jedną z cech przywódczych jest działanie, wykorzystywanie okazji i gromadzenie zasobów, zwłaszcza takich, które mogą przydać się w przyszłości jako „zawodnik rezerwowy”. Skoro dotarłeś już tutaj skorzystaj z możliwości, jaką daje formularz kontaktowy.

Jeśli nie znalazłeś tutaj szkolenia dla siebie – powiedz nam o tym, a dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb lub potrzeb Twojej organizacji.

Kontakt w sprawie szkolenia

6 + 13 =