Uczniowie

” Jeśli chcesz się czegoś nauczyć, wykonaj to”
R. C. Schrank

Tworząc warsztaty dla uczniów mamy na uwadze kompetencje kluczowe czyli wiedzę, postawy i umiejętności, które dają młodemu człowiekowi podstawę do miękkiego i elastycznego wejścia w życie zawodowe i społeczne. Stawiamy na uczenie praktyczne, w którym wiedzę ograniczamy do minimum. Wykorzystujemy autorskie metody pracy, w  tym metody arteterapeutyczne. Tworzymy warunki do doświadczania aby młodzi uczestnicy mieli okazję poczuć, sprawdzić i zapamiętać.

Mediacje NVC

Dla uczniów wszystkich poziomów edukacyjnych.
Uczniowie uczą się techniki mediacji NVC poprzez poznanie języka szakala i żyrafy oraz proste prowadzenie procesu mediacji.

Budowanie zespołu – coaching zespołowy

Szkolenie przeznaczone dla wszystkich uczniów, zwłaszcza na etapach dalszej integracji lub konfliktów zespołowych/klasowych. Szczegóły pojawią się wkrótce.

Jeśli nie ma tu szkolenia dedykowanego dla Twoich potrzeb, zgłoś to za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie: +48 608 605 140.
Tworzymy oferty warsztatów pod indywidualne zamówienia placówki.

Jeśli uznasz, że chcesz rozwijać osobiste kompetencje społeczne ucznia  niezależnie od swojej placówki, co jakiś czas organizujemy szkolenia otwarte. Informacje o miejscu i terminach szkoleń wysyłamy Naszym Klientom, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem formularza kontaktowego i są w naszej bazie danych.

Jeśli już tu jesteś – skontaktuj się z nami. To pierwszy krok w drodze do rozwoju kompetencji nauczycielskich –  otwarcia się na nowe.

Kontakt w sprawie szkolenia

1 + 2 =