Wystąpienia publiczne

„Mówca tak powinien skonstruować przemówienie,
by wyczerpać temat, ale nie wyczerpać słuchaczy”.

Winston Churchill

Wystąpienia publiczne: prezentacje, przemówienia, głos w dyskusji, są dla wielu ludzi jednym z większych źródeł stresu. Jednocześnie mamy świadomość, że niejednokrotnie, to co, jak i kiedy powiemy może zdecydować o losach naszej kariery, naszego produktu, naszej firmy czy organizacji.

W ramach warsztatów inwestujesz swój czas w praktyczną naukę budowania ciekawego, jasnego i atrakcyjnego dla słuchaczy przekazu. Po tym szkoleniu, Twoje prezentacje będą na długo zostawać w życzliwej pamięci słuchaczy.

W ramach warsztatów trenujesz efektywność różnorodnych środków retorycznych, doskonalisz mowę ciała, środki wizualne. Na każdym etapie szkolenia rejestrujemy Twój progres, udzielamy informacji zwrotnej dostarczając ci materiału i wniosków do dalszej pracy.

UCZESTNIK PODCZAS SZKOLENIA:

9

Poznaje zasady budowania skutecznego przemówienia/prezentacji i ćwiczy ich praktyczne zastosowanie, dopasowując komunikat do potrzeb i profilu odbiorcy;

9

Uczy się korzystać z szerokiego wachlarza środków retorycznych takich jak m.in. storytelling, humor, pauza itp.;

9

Dowiaduje się jak wzmacniać przekaz wykorzystując mowę ciała oraz komunikaty niewerbalne (tempo, tembr i siła głosu itp.),

9

Poznaje sposoby zapobiegania i zarządzania trudnymi sytuacjami podczas wystąpień

Szczegółowy program warsztatów tworzony jest w oparciu o analizę potrzeb zamawiającego oraz poszczególnych uczestników zajęć.

Kontakt w sprawie szkolenia

4 + 1 =