Coaching w biznesie

„Gdy myślisz, że coś możesz
lub czegoś nie możesz,
za każdym razem masz rację”
Henry Ford

Kiedy pytają Cię „Jak leci?”, odpowiadasz: „Doskonale!”. Zazwyczaj jest pewnie tak, jak mówisz. Czasem jednak pomimo tej zdecydowanej deklaracji, masz poczucie, że nie jest tak jak byś chciał. Nowe wyzwania, stare problemy, ludzie, rynek i …. cała masa innych czynników powodują, że Twoja kariera, rozwój Twojej firmy czy obszaru, zaczynają zwalniać lub wręcz stoją w miejscu. Pojawiają się wątpliwości, czy dasz radę, czy jesteś odpowiednią osobą, czy to, co robisz mam sens? Poddajesz się… ?

Albo wręcz przeciwnie! W Twoim życiu zawodowym, sukces goni sukces. Zaczynasz więc szukać kolejnych wyzwań! Marzysz, planujesz, wdrażasz, ale tym razem oczekiwania rozmijają się
z rzeczywistością… poddajesz się?

Coaching w biznesie to rozwiązanie dla profesjonalistów

 

pragnących zmiany nie tylko w powyżej opisanych sytuacjach, ale w zasadzie, w każdej sytuacji zawodowej. Aby ruszyć z miejsca, odnaleźć motywację, poprawić wyniki, zbudować relacje, rozwijać kompetencje, osiągnąć swój cel etc. … nie możesz się poddać!

Jesteśmy z Tobą po to, aby wspierać Cię w procesie zmiany, towarzyszyć Ci w drodze do Twojego wymarzonego celu.

 

 

Czy to się opłaca?

 

Badania przeprowadzone na zlecenie ICF (International Coach Federation) wskazują, że inwestycja w coaching przynosi średnio 7-mio krotny zwrot z inwestycji.
Firmy zaobserwowały, że coaching m.in. wspiera zespoły, zwiększa kreatywność i odpowiedzialność pracowników, inicjuje wzrost kompetencji zatrudnionych, wzmacnia zrozumienie dla wprowadzanych w organizacji zmian.

A zatem czy zatrudnienie coacha się opłaca Firmie? Możesz zaufać badaniom albo lepiej, sprawdź proszę osobiście.

 

 

Czy to działa? Nasi klienci wskazują na następujące korzyści z coachingu:

9

Większa pewność siebie

9

Poprawa komunikacji, w tym kompetencji interpersonalnych

9

Zwiększenie wydajności w pracy

9

Równowaga życia zawodowego i osobistego

9

Efektywne zarządzanie czasem

9

Przyspieszenie, rozwój kariery, nowe możliwości

9

Wzrost skuteczności zespołów

Wykorzystaj poniższy formularz kontaktowy i przyłącz się do Naszej Społeczności EFROS. Zyskujesz możliwość zadania pytania czy konsultacji w wybrany i dogodny dla Ciebie sposób.

Korzystając z formularza możesz także umówić się na pierwszą, próbną 45 – minutową sesję coachingową. Otrzymasz ją od nas za darmo. Warto sprawdzić czy coaching jest metodą, która Ci odpowiada.

 

 

Wykonaj pierwszy krok i skontaktuj się z nami.

Chcesz umówić się na coaching lub zadać pytanie?
Wyślij wiadomość.

5 + 12 =