Nauczyciele

„ – Jak długo mam czekać aby zostać mistrzem?
– Jeśli chcesz czekać, to długo”

Bycie nauczycielem to dążenie do mistrzostwa – „ w tym szaleństwie jest metoda”. Oferujemy Ci ciągły rozwój kompetencji nauczycielskich, które stosujesz w pracy z uczniami i z rodzicami. Wiedza, postawa i umiejętności wymagają aktualizacji czyli dostarczenia, przetrenowania, sprawdzenia i dostosowania do rzeczywistości w której funkcjonujesz.

„Zmiana nie jest konieczna. Przetrwanie nie jest obowiązkowe” jak powiedział Edward Deming. Jesteśmy ludźmi, którzy  uczą przez doświadczanie i tworzą najlepsze warunki do uczenia się dorosłych wykorzystując nasze autorskie metody pracy. Zależy nam na realnym rozwoju  uczestników – nauczycieli, dla których uczenie jest przygodą, a nie jedynie sposobem na utrzymanie.

Nowość!

NAUCZYCIEL W OBLICZU ZMIANY, CZYLI INSTRUKCJA OBSŁUGI UCZNIA SZKOŁY PODSTAWOWEJ

MOTYWACJA I WPŁYW

Uczestnicy koncentrują się na nabywaniu umiejętności perswazyjnych z zakresu budowania relacji z uczniem oraz grupą, efektywnej komunikacji i projektowaniu struktury zajęć lekcyjnych i pozalekcyjnych. 

Nowość! Warsztat w trybie on -line

Jak pracować metodą
projektu szkolnego?

Realizacja treści programowych za pomocą metody projektu badawczego lub społecznego otwiera przed uczniem nowe możliwości. Szkoła staje się prawdziwą nauczycielką życia, a Ty – jako nauczyciel – mistrzem i przewodnikiem.

Nowość!  Warsztat w trybie on-line

Jak efektywnie pracować
z uczniami? Komunikacja
w trybie on-line i off-line.

W jaki sposób optymalizować czas, angażować uczestników czy priorytetyzować cele lekcji i treści nauczania? Sprawdzisz i przekonasz się w trakcie szkolenia on-line, co działa i co możesz od razu zabrać do swojego warsztatu pracy.

JAK POPROWADZIĆ ZEBRANIE Z RODZICAMI?

Efektywne spotkania z rodzicami to model rozwijający tematykę współpracy Rodzic – Szkoła.

JAK WSPIERAĆ UCZNIÓW W PROCESIE UCZENIA SIĘ?

Najbardziej pożądaną kompetencją przyszłości jest kompetencja uczenia się przez całe życie.

Mediacje NVC w środowisku szkolnym – przeciwdziałanie agresji i konfliktom

W syntetyczny sposób nauczyciele uczą się jak zapobiegać konfliktom poprzez stosowanie mediacji NVC .

Jak rozwijać warsztat wychowawcy klasowego ?

Szkolenie dedykowane jest nauczycielom, którzy chcą rozwijać i doskonalić warsztat pracy wychowawcy.

Jeśli nie ma tu szkolenia dedykowanego dla Twoich potrzeb, zgłoś to za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie: +48 608 605 140.
Tworzymy oferty warsztatów pod indywidualne zamówienia placówki, dopasowane do Twojego środowiska lokalnego.

Jeśli uznasz, że chcesz rozwijać osobiste kompetencje nauczycielskie  niezależnie od swojej placówki, co jakiś czas organizujemy szkolenia otwarte. Informacje o miejscu i terminach szkoleń wysyłamy Naszym Klientom, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem formularza kontaktowego i są w naszej bazie danych.

Jest to okazja aby być na bieżąco z aktualnościami szkoleniowymi.
Otwarte szkolenia niosą inne korzyści niż szkolenia organizowane przez placówkę. Dają możliwość szerszego oglądu na omawiane zagadnienia, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk od  ludzi z obszaru EDU, niezależność w procesie doświadczania i dzielenia się spostrzeżeniami.

Jeśli już tu jesteś – skontaktuj się z nami. To pierwszy krok w drodze do rozwoju kompetencji nauczycielskich –  otwarcia się na nowe.

Kontakt w sprawie szkolenia

6 + 12 =