Liderzy EDU

„Jeśli to co robisz inspiruje innych
do tego by marzyć, uczyć się,
robić więcej i stawać się kimś lepszym,
jesteś liderem”

J.Q. Adams

Lider EDU to nie tylko dyrektor czy kierownik placówki. To każdy nauczyciel, który prowadzi grupę uczniów do osiągania ustalonych celów. To wychowawca, który realizuje plany związane z wzrostem i dojrzewaniem wychowanków. Szkolenia EFROS nakierowane są na kształtowanie kompetencji liderskich związanych z  przewodzeniem grupie, realizacją planowanych celów, osiąganiem wyników, budowaniem efektywnych zespołów. Łączymy wieloletnie doświadczenie w pracy edukacyjnej i przywódczej z najbardziej skuteczną i pragmatyczną narzędziownią liderską.

BUDOWANIE ZESPOŁU

Głównym tematem warsztatu jest poznanie mechanizmów procesu budowania efektywnego zespołu oraz pozycji lidera. Uczestnicy poznają fazy kształtowania zespołu oraz dysfunkcje, które mogą zaburzać dynamikę procesu grupowego.

BUDOWANIE ZESPOŁU INSIGHTS

Poprzez otwartą interakcję, analizę i informację zwrotną uczestnicy konfrontują się ze swoimi trudnościami. Usprawniają relacje i komunikację, odkrywają w jaki sposób ich indywidualne i grupowe preferencje wpływają na dynamikę zespołu. W efekcie wypracowują własne standardy działania, nakierowane na osiąganie wyników.

 Komunikacja i Zarządzanie – 
Efektywność Indywidualna Insights Discovery

Podczas szkolenia uczestnicy pracują w oparciu o system Isights. Uczą się jak korzystać z niego w interakcji z ludźmi, w szczególności podczas konfliktów, niedomówień, trudności wynikających z prowadzanej zmiany. To doskonałe narzędzie w procesie motywowania pracowników i szeroko rozumianej komunikacji.

Wystąpienia publiczne

Nauczysz się budować przekaz, odpowiedni dla odbiorcy indywidualnego lub zbiorowego, wykorzystując argumenty, które będą wywierać wpływ zgodnie z Twoją intencją

Jeśli nie ma tu szkolenia dedykowanego dla Twoich potrzeb, zgłoś to za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie: +48 608 605 140.
Tworzymy oferty warsztatów pod indywidualne zamówienia placówki, dopasowane do Twojego środowiska lokalnego.

Jeśli uznasz, że chcesz rozwijać osobiste kompetencje liderskie niezależnie od swojej placówki, co jakiś czas organizujemy szkolenia otwarte. Informacje o miejscu i terminach szkoleń wysyłamy Naszym Klientom, którzy zarejestrowali się za pośrednictwem formularza kontaktowego i są w naszej bazie danych.

Jest to okazja aby być na bieżąco z aktualnościami szkoleniowymi.
Otwarte szkolenia niosą inne korzyści niż szkolenia organizowane przez placówkę. Dają możliwość szerszego oglądu na omawiane zagadnienia, wymianę doświadczeń i dobrych praktyk od  ludzi z obszaru EDU, niezależność w procesie doświadczania i dzielenia się spostrzeżeniami.

Jeśli już tu jesteś – skontaktuj się z nami. To pierwszy krok do łamania schematów i otwarcia się na nowe.

Kontakt w sprawie szkolenia

15 + 2 =